13 Nisan 1996 yılında bir yönetici ve iki montaj elamanı ile sadece çelik kapı pazarlama  satış ile çalışma hayatına başlaya KOÇYİĞİT TİCARET bugün deneyimli montaj ekibi ve hizmet anlayışı ile Çelik Kapı,İç Oda Kapısı,Laminat Parke,PVC Kapı e Pencere Sistemleri,Boya-Alçı,Duşkabin ve Duş Tekneleri,Dekorasyon satış ve pazarlamasını yapmaktadır.

KURUM KÜLTÜRÜMÜZ

Toplam kalite anlayışının ülke,toplum,doğa ve çevre yararına,işte ve özel yaşamda etkin kılınması için insana değer vermeyi amaçlayan temel ilke ve değerlerimiz ışığında yaşanıp yüceltilmesi.

MİSYONUMUZ

Temelini sevgi ve saygının oluşturduğu ekip ruhunu benimseyen işletmemiz çalışanlarımızın mutluluğunu sağlamak ve yüksek motivasyonla Edirne ve çevresinde bulunan tüm müşterilerimizi memnun etmek.

VİZYONUMUZ

Yaşama renk ve rahatlık katan ürünlerimizi mükemmel kalite ve hizmet anlayışı ile uygun fiyat sunarak firmamızı Edirne ve çevre illerde en sırada yerini korumasını sağlamak.

TEMEL İLKE VE DEĞERLERİMİZ

*Açıklık ve şeffaflık                          *İNSANA DEĞER VERMEK                            *ADALET VE FIRSAT EŞİTLİĞİ

     *GÜLER YÜZLÜ İLETİŞİM                       *DÜRÜSTLÜK VE GÜVENİLİRLİK                         *EKİP ÇALIŞMASI

          *ÇALIŞKAN VE ÖZVERİLİ OLMAK              *YENİLİĞE/DEĞİŞİME AÇIK OLMAK                     *VERİMLİLİK VE TUTUMLULUK                  

                 *MÜŞTERİ ODAKLI OLMAK                           *DAKİKLİK/DİSİPLİN                                             *TOPLAM KALİTE

Kocasinan Mah. Muammer Aksoy Cad. 38/A EDİRNE
Tel & Fax :(0284) 235 15 13-235 50 50      Cep Tel: 0505 648 94 98